Bestuur

Marc Deseyn VOORZITTER

Tel 051/22 34 84 Email: deseynmarc@gmail.com

Pol Vandenbulcke MEDEVOORZITTER 

Tel: 0497/ 15 03 27  Email: pol.vandenbulcke@telenet.be

Xavier Dumont SECRETARIS

Tel: 0474/ 81 10 37 Email: xavier1976dumont@gmail.com

Ronald Castelein BEHEERDER VOLKSTUINPARK LICHT & RUIMTE EN COMPOSTMEESTER

Tel: 051/ 20 83 28 Email: ronald.castelein@telenet.be

Filip Vercambre PENNINGMEESTER

Tel: 0476/ 56 79 16 Email: filip@filantex.be

Ria Bastiaens VERANTWOORDELIJKE UITSTAPPEN EN BEZOEKEN

Tel: 051/ 22 34 84 of 0473/ 71 57 59 Email: bastiaens.ria@gmail.com

Laurens Depla BEHEERDER VOLKSMOESTUIN WALLEMEERS

Tel: 0486/ 73 70 65 Email: laurens.depla@gmail.com

Eveline Maes REDACTRICE TIJDSCHRIFT NATUUR- & TUINNIEUWS

Email: redactie.tuinhier.roeselare@gmail.com

Christine Hoornaert  LOGISTIEK

Tel: 051/ 22 47 82 Email: christinehoornaert@gmail.com

Bert Vanhuyse BEHEERDER VOLKSMOESTUIN WALLEMEERS

Tel: 0473/ 82 46 78 Email: bert_vanhuyse@hotmail.com

Bart Duijvejonck VERSLAGGEVER

Email: bart.duijvejonck@skynet.be